Telecomanda Universala Aer Conditionat 6000 coduri model 2

50,00 lei

Descriere

  • Telecomanda Universala Aer Conditionat 6000 coduri model 2
    Telecomanda universala aer conditionat 6000 in1
    Tehnologie patentata
    O tasta cu functionare nonstop
    Introducere directa a codului
    Indica temperatura camerei
    Memorie permanenta
    Instructuini folosire telecomanda
    universala.
    DESCRIERE PRODUS
    Multumim ca v-ati gandit sa achizitionati acest produs produs.
     Este un produs de ultima generatie usor de folosit.
    Este o telecomanda universala de aer conditionat cu 6000
    coduri care inlocuieste 98% din telecomenzile de pe piata .Aceasta
    telecomanda are deasemenea ceas,temporizator si indica temperatura
    camerei.Este cea mai buna alegere pentru a inlocui o telecomanda
    originala
    Programare:
    Introduceti cele 2 baterii R3(de preferat alcaline)in locasul pentru
    baterii.Alegeti una din metodele de programare (manuala sau
    automata).
    Introducerea manuală a codului:
    1.Gasiti in tabel codul corespunzator aparatului De exemplu pentru
    AUX codurile sint 0297,0298,0299,0300,0451,1834 si3011
    2.Apasati tasta S(select),introduceti codul din 4 cifre apoi memorati
    cu tasta ok .Codul introdus va fi afisat pe display
  • 3.Indreptati telecomanda spre aerul conditionat ,apasati tasta One Key
    (power)si verificati daca functioneaza .Daca nu functioneaza incercati
    codul urmator sau incercati cautarea automata
    Căutarea automată a codului:
    Daca nu cunoasteti modelul aparatului sau daca modelul nu apare in
    tabel va rugam executati urmatorii pasi
    1. Indreptati telecomanda spre aparat,tineti apasat tasta S timp
    de 5 secunde,apoi eliberati tasta. Telecomanda intră în modul de
    cautare automata, pe afisaj se derulează codurile în ordine
    crescatoare.
    3. Atunci când aparatul primeste codul corect emite un sunet.
    Apasati orice tasta a telecomenzii pentru a memora acest cod.
    Incercati si celelalte functii ale telecomenzii pentru a verifica
    daca codul gasit este corect. Daca nu, repetati din nou procedura
    de cautare automata pana gasiti codul corect.
    Functia One-Key
    Telecomanda poate stabilii daca este vara sau iarna în functie
    de temperatura curenta. In timpul verii, temperatura va fi setata
    la 26 . În timpul iernii, temperatura va fi setata la 20 . Dacă
    nu vă simtiti confortabil, puteti folosi temp „+” sau „-” pentru a
    regla temperatura.
    Setarea Ceasului
    1. Apasati butonul CLOCK. (ceasul palpaie).
    2. Apasati time+ sau time– pentru a seta oră curentă.
    3. Apasati butonul CLOCK pană nu mai palpaie. ( Dacă nu
    apasati butonul CLOCK, telecomanda va seta automat ora).
    Temporizator ON/OFF
    Indiferent daca aparatul de aer conditionat este pornit sau oprit,
    puteti seta și dezactiva simultan cronometrul.
    Tabel MODEL/Coduri
    Brand Cod
    ALPIN 0252-025312761789
    AUCMA 0288-0296046218263534
    AUX 0297-0300045118343011
    BANSHEN 026412882824
    BOERKA 03830434043604373506
    CARRIER 0203-02090456-04580482-04860563-0565
    CHANGHONG 0301-0308234938904905
    CHIGO 0379-0382051519122940
    CHOFU 0184-0187120822334330
    CHUNLAN 0345-0350045004533522
    CORONA 0155-0163045922043531
    CONROWA 0377088913152937
    CONSUL 0463199935354335-4650
    DAEWOO 0203-0209040614303792
    DAIKIN 0171-0183056605670583
    DOCTOR 0221044914733805
    • DONGBAO 0355-0361189729184652
      DONGXINBAO 0413150534854700-4768
      ELECTROLUX 0216-022005691244
      FEDDERS 052848044820-4900
      FRESTECH 0277051905202325
      FUJITSU 0127-013704640552-0554
      FUNAI 0430048130413502
      GALANZ 03710372052119082931
      GENERAL 0127-0137046420003712
      GUOQIAO 0244029112682851
      GLEE 03980399244629595260
      GOLDSTAR 02010466-046917373539
      GREE 0309-0316048205120513
      HAIER 0266-02720453-0455
      HISENSE 0332-0335051718682895
      HITACHI 0118-012616562173
      HUABAO 0336-0344238429034905
      HUAKE 0408092015013480
      HUAMEI 04020460-046529623986
      HUALING 0317-0325045223653524
      HUIFENG 037024183442
      HUIKANG 03680441-044319783440
      HYUNDAI 02020433048005513552
      JDC 0373044024883957
      JIANGNAN 0432145636074906-4915
    • JINTAR 0414195039984655-4669
      JINSONG 0389-03910446-04483463
      JOHSON 0245049220283829
      KANGLI 0374-037519112442
      KELON 0282-028704730485-0488
      KLIMATAIR 0225022604523297
      KOLIN 0416-041824663488
      KONIKA 03970457-04593017
      LG 0197-0200051405722248
      LIANGYU 0233045119873817
      LITTLEDUCK 0015-002005301039
      LOREN-SEBO 02550471047220073327
      MACQUAY 0234-0237046514892794
      MICOM 0415143924653487
      MIDEA 0260-0265052618012820
      MITSUBISH 0001-00450476-047905520553056805825000
      NORITZ 0431094329915005-5256
      OMEGA 0559
      NATIONAL PANASONIC 0138-0154048327143722
      PANDA 0378191439625257-5259
      PHILCO 0210-0211048704881234
      PROTON 0421-042309342981
      RAYBO 0362-0367241034355278
      ROWA 03690438-043905270531
      SABRO 04350506-050809473578
    • SAIJO DENKI 0212-021507242262
      SAMPO 0424-0426144829855450
      SAMSUNG 0188-0196051605181212
      SANYO 0046-0095052905301070
      SASUKI 0254047014942814
      SHANGLIN 0384-03880444-04453407
      SHANXING 03920449061209041985
      SHARP 0096-010605251122
      SHENGFENG 0376048008881911
      SHINCO 0351-03540454-04563935
      SHUANGLU 03760404-040704801400
      SHUAIKANG 028808005450-5643
      SONGGE 0428-042929883501
      SOVA 0409-041014332457
      SUMMER 042719635466-5700
      SUNDURG 0257050515292305
      SWAN 0434051605242994
      TADIRAN 0246-0251075917875701
      TATUNG 0419-042029803491
      TCL 0273-028105700786
      TECO 02560473-047514973840
      TIANDI 0415143939992750-5759
      TOSHIBA 0107-01170489056105621001
      TRANE 0227-0232073911011768
      UNI-AIR 0222-022404501986
    • WANBAO 0138-0154048306520995
      WEILI 0393-039614201932
      WHIRLPOOL 0164-0170050215263748048109935800-
      5996
      XIENG 0411041209241947
      XINLE 0400040109132960
      YANGZ (YAIR) 040314272451
      YINYAN 0258-02590326-03310838
      YORK 0238-024307511778
      ZHEN BAO 0127-0137046420003711

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Telecomanda Universala Aer Conditionat 6000 coduri model 2”

Ați putea dori, de asemenea…